درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کیش
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
میکامال
معرفی کلی
نقشه
نظرات
پرسش و پاسخ
مکان های مشابه
امتیاز شما به میکامال چیست؟

میکامال

امتیاز کاربران
افزودن به لیست سفر
ذخیره این صفحه
اشتراک‌گذاری صفحه
آدرس : جزیره کیش روبروی پلاژ آقایان، جنب برج مسکونی میکا
کوچیتا تی وی برای تماشای آنلاین و زنده محتواهای بصری و صوتی در تمامی حوزه های گردشگری و سفر
بیشتر ببینید
ذخیره این صفحه
اشتراک‌گذاری صفحه
معرفی کلی
نقشه
نظرات
پرسش و پاسخ
مکان های مشابه

میکامال

امتیاز کاربران
افزودن به لیست سفر
ذخیره این صفحه
اشتراک‌گذاری صفحه
آدرس : جزیره کیش روبروی پلاژ آقایان، جنب برج مسکونی میکا
نظر شما
userPicture
emoji
koochitaTv
playIcon

معرفی کلی

مجموعه عظیم میکامال در کیش قرار دارد. جزیره کیش یکی از مراکز گردشگری ایران مخصوصاً در شاخه‌های گردشگری تفریحی و ساحلی بوده. به اعتقاد کارشناسان، مجموعه تفریحی تجاری میکامال که عملیات ساخت آن توسط شرکت پارس میکا کیش راهبری و انجام‌شده است نقطه عطفی در صنعت گردشگری کیش و منطقه خواهد بود. میکا مال با ۲۰۲ هزار مترمربع زیر بنا در زمینی سه و نیم هکتاری احداث‌شده که دارای 2 طبقه پارکینگ (با ظرفیت 1000خودرو) و 5 طبقه با امکانات تجاری (شامل 700 واحد به مساحت 70000مترمربع) و تفریحی (به مساحت 15000 مترمربع مخصوص مجموعه و 98000مترمربع برای مکان‌های عمومی) طراحی و ساخته‌شده است.
گلف مجازی، بولینگ، سالن بدن‌سازی و اولین سالن پاتیناژ المپیک استاندارد ایران که به‌منظور برگزاری مسابقات اسکیت و هاکی روی یخ جزو امکانات منحصربه‌فرد ورزشی این مجموعه محسوب می‌شوند که در کنار آن‌ها سالن اسپا و ماساژ برای رفع خستگی های مهمانان طراحی و ساخته شده است. یکی از امکانات ارزشمند میکامال، فراهم ساختن مجموعه ای برای تفریح و شادی کودکان و آموزش مطالب مختلف از طریق اکتشاف و آمادگی برای انتخاب شغل در آینده است. هایپر مارکت میکامال باکیفیت‌ترین کالاها و فودکورت و رستوران‌های آن نیز آماده ارائه خدمات به مهمانان خواهند بود. تله‌کابین میکامال از معدود تله‌کابین‌های دنیاست که ایستگاه آغازین آن روی سازه طراحی‌شده است و عملیات ساخت این ایستگاه به دلیل پیچیدگی‌های فنی برای کنترل ضربه و لرزش و عدم انتقال آن به سازه اصلی، یکی از پیچیده‌ترین عملیات‌های ساختمانی است که به جذابیتی در تورهای علمی و دانشگاهی با هدف آموزش به دانشجویان رشته‌های مرتبط تبدیل شده است. این تله‌کابین از بام طبقه چهارم میکامال تا اسکله ساحلی کیش طراحی و اجرا شده است. همچنین یک تونل باد عمودی در این مجموعه عظیم تعبیه شده است تا لذت واقعی پرواز را برای گردشگران و مهمانان فراهم سازد. از دیگر خلاقیت‌های میکامال برای پذیرایی از مهمانان ساخت یک آکواریوم عظیم با ظرفیت ۱.۵ میلیون متر مکعب برای تماشای انواع آبزیان آب‌های شور و شیرین، تعبیه یک جنگل بارانی برای بازدید از انواع جانوران گرم سیر، ساخت تکه‌ای از قطب با پنگوئن‌های زیبا و ساخت سالن‌های مجهز سینما است.
تمامی امکانات تفریحی، ورزشی، آرامش‌بخش، مفرح و هیجان‌انگیز به‌گونه‌ای در مجموعه میکامال قرارگرفته‌اند که هیچ‌کدام از طبقات و بخش‌ها کسل‌کننده و خسته‌کننده نخواهند بود و بازدیدکنندگان می‌توانند از صبح تا غروب پیوسته در گوشه گوشه مجموعه، علایق خاص خود را دریابند.
کاربری
تفریحی
تجاری
محدوده قرار گیری
داخل شهر
موقعیت ترافیکی
کم ازدحام
محیط
شهری
معماری
مدرن
آب و هوا
گرم و مرطوب

امتیاز کاربران

  • عالی 100%
  • خوب 0%
  • معمولی 0%
  • ضعیف 0%
  • خیلی بد 0%

امتیاز کاربران

  • عالی 100%
  • خوب 0%
  • معمولی 0%
  • ضعیف 0%
  • خیلی بد 0%
نظر شما
userPicture
emoji

پرسش و پاسخ

سؤلات خود را بپرسید تا با کمک دوستانتان آگاهانه‌تر سفر کنید. همچنین می‌توانید با پاسخ یه سؤالات دوستانتان علاوه بر دریافت امتیاز، اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید.
در حال حاضر سؤال پاسخ موجود می‌باشد.
ارسال