درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کیش
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
سواحل نقره فام
معرفی کلی
نقشه
نظرات
پرسش و پاسخ
مکان های مشابه
امتیاز شما به سواحل نقره فام چیست؟

سواحل نقره فام

امتیاز کاربران
کوچیتا تی وی برای تماشای آنلاین و زنده محتواهای بصری و صوتی در تمامی حوزه های گردشگری و سفر
بیشتر ببینید
ذخیره این صفحه
اشتراک‌گذاری صفحه
معرفی کلی
نقشه
نظرات
پرسش و پاسخ
مکان های مشابه

سواحل نقره فام

امتیاز کاربران
نظر شما
userPicture
emoji
koochitaTv
playIcon

معرفی کلی

يكى از شگقتي‌هاى جزيره مرجاني كيش، سواحل نقره فام اون هست. ساحلي نقره‌اي، آفتاب درخشان، آسمان آبي، آب‌هاي نيلگون، هواي پاک و آرامش بي نظير، جزيره کيش رو به مرواريد خليج فارس تبديل کرده. خاك كيش داراي ساخت مرجاني هست و با رنگ نقره فام در زيرآفتاب از درخشندگي خيره‌كننده‌اي برخورداره. اين ويژگي رو خیلی از سواحل دنيا كه از ماسه خاكستري پوشيده شدن، ندارن. آب دريا در سواحل نقره فام اين جزيره شفاف و روشنه و تا فاصله‌اي دور ميتونید كف دريا رو به راحتي تماشا كنید. كارشناسان محيط‌زيست اين خاصيت رو به وجود مرجان‌ها در پيرامون جزيره نسبت ميدن و میگن كه مرجان‌ها به صورت طبيعي آب رو تصفیه میکنن و باعث شفافيت و زيبايي سواحل جزيره میشن.
كيش به نسبت وسعت خودش يكي از بزرگ‌نرین ساحل‌ها رو داره و در دنيا كمتر ساحلي رو ميشه پیدا کرد كه به وسعت سواحل كيش قابل استفاده باشه و مسافرا بتونن با آرامش و دور از غوغای سواحل معروف در اون استراحت کنن. ماهي‌ها و آبزيان موجود در سواحل كيش، استثنايي‌ترين ويژگي اين جزيره به شمار میرن. ماهي‌هاي تزييني و بسيار زيبا كه در آب‌هاي حاشيه كيش غوطه‌ور هستن و وجودشون رو از تماشاگرها پنهون نميكنن و مي‌تونن مسافرها رو ساعت‌ها سرگرم كنن.
در عين حال مرغوب‌ترين ماهي‌هاي خوراكي كشور هم در همين سواحل صيد ميشن. علاقمندا به ماهيگيري ميتونن در سواحل جنوبي و غربي جزيره به صيد بپردازن. ساحل كيش از كم خطرترين سواحل دنيا محسوب میشه. آب‌هاي ساحلي كيش، كوسه خطرناك نداره و استفاده از آب دريا كاملا بي‌خطره. كوسه‌هايي كه بعضا در ساحل كيش ديده ميشن از ماهي‌هاي كوچك تغذيه مي‌كنن و براي شناگرها خطري ندارن. ساحل كيش از نوع سواحل استثنايي هست كه هم در فصل سرد و هم در فصل گرم براي مسافران قابل استفاده ست و امكان ورزش‌هاي دريايي رو فراهم میکنه.
کاربری
تفریحی
طبیعی
محدوده قرار گیری
حومه شهر
موقعیت ترافیکی
کم ازدحام
محیط
دریا
معماری
آب و هوا
گرم و خشک

امتیاز کاربران

  • عالی 0%
  • خوب 0%
  • معمولی 0%
  • ضعیف 0%
  • خیلی بد 0%

امتیاز کاربران

  • عالی 0%
  • خوب 0%
  • معمولی 0%
  • ضعیف 0%
  • خیلی بد 0%
نظر شما
userPicture
emoji

پرسش و پاسخ

سؤلات خود را بپرسید تا با کمک دوستانتان آگاهانه‌تر سفر کنید. همچنین می‌توانید با پاسخ یه سؤالات دوستانتان علاوه بر دریافت امتیاز، اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید.
در حال حاضر سؤال پاسخ موجود می‌باشد.
ارسال