درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
دسته‌بندی مطالب
صفحه اصلی
صنایع دستی و سوغات
اقامت‌گاه‌ها
تورها
جستجو بر اساس
مکان
عبارت
جزیره مرجانی پاتایا
koochita

جزیره مرجانی پاتایا محلی مناسب برای آرامش در یک روز تعطیل

یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های پاتایا، سفری یک روزه به جزیره مرجانی پاتایا است. جزیره پاتایا که با این شهر حدود ۷ کیلومتر فاصله دارد، دارای سواحل شنی سفید است و هر روز صبح لنج‌هایی به‌طرف آن حرکت کرده و بعدازظهر باز می‌گردند. طی این مسیر با لنج، ۴۵ دقیقه و با قایق موتوری، ۱۵ دقیقه است. جزیره مرجان در زبان تایلندی (koh larn)، و (coral island) در زبان انگلیسی نامیده می‌شود.

سواحل جزیره مرجانی پاتایا

محیط سرشار از آرامش جزیره مکان خوبی برای روزهای تعطیل شماست. سواحل شنی این جزیره با رنگ سفید که رنگ آن حاصل فرسایش مرجان هاست منظره چشم نوازی به‌شمار می‌رود. سواحل آن بسیار زیبا و آب‌های آن دارای مرجان‌های بی‌نظیری است.

امکانات

گردشگران در جزیره پاتایا می‌توانند با قایق‌های کف‌شیشه‌ای، به تماشای مرجان‌ها بروند. در اینجا امکان شنا، غواصی، حمام آفتاب، ورزش‌های آبی مثل اسکی روی آب و موج سواری برای همه وجود دارد و رستوران آن نیز با غذاهای لذیذ دریایی از گردشگران پذیرایی می‌کند. رستوران‌های فوق العاده جزیره با سرو انواع غذاهای لذیذ دریایی می‌تواند انتخابی عالی برای شما باشد.

غواصی در جزیره مرجانی پاتایا

جزیره پاتایا بهترین موقعیت را در اختیار دوستداران غواصی نیز قرار داده است. به صورتی که این منطقه یکی از محبوب ترین آب‌ها برای غواصی را در اختیار علاقه مندان به این رشته قرار داده است. آن دسته از گردشگران تورهای مسافرتی که مهارت لازم برای غواصی را ندارند می‌توانند با خرید بلیط قایق‌های کف‌شیشه‌ای از زیبایی‌ها و جذابیت طبیعت زیر آب این منطقه بازدید کنند و تور طبیعت گردی فوق العاده‌ای را در این جزیره مرجانی تجربه کنید.

عکاسی جزیره مرجانی پاتایا

از این گذشته اگر به عکاسی علاقه‌مند باشید می‌توانید سوژه‌هایی فوق‌العاده برای عکاسی از این جزیره را در دسترس داشته باشید. پس دوربین عکاسی خود را حتما همراه داشته باشید. جزیره پاتایا غیر مسکونی است و به جز ساحل آن بقیه قسمت‌هایش غیر قابل استفاده است. به محض ورود به جزیره می‌توانید وسایل خود را در کمد گذاشته و کلید آن را بردارید. یکی از تخت‌های کنار ساحل را اجاره کنید تا پس از شنا در آن آفتاب بگیرید. برای دراز کشیدن و لذت بردن از تابش آفتاب، صندلی‌هایی با قیمت ۱۰۰ بات (حدودا ۱۳ هزار تومان) به مسافران کرایه داده می‌شود. اگر خواستید شب را نیز در جوار این ساحل شنی سپری کنید و گوش به نوای دل‌انگیز امواج آب بسپارید، طیف گسترده‌ای از خانه‌های ارزان قیمت گرفته تا اقامتگاه‌های لوکس در مقابلتان قرار دارند. این جزیره مرجانی تحت نظر نیروی دریایی سلطنتی تایلند قرار دارد و یکی از خارق العاده ترین نواحی دارای تپه‌های مرجانی می‌باشد.

آدرس

تایلند، پاتایا، ۷ کیلومتری مرکز پاتایا، جزیره مرجان

نظر خود را در مورد سفرنامه با ما در میان بگذارید
نظرات کاربران
دسته بندی
جستجو
جستجو در سفرنامه ها