درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
اخبار مشابه

نصراله حاتمی رئیس هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری برج‌های ساحلی پرشین کیش

نصراله حاتمی

نصراله حاتمی رئیس هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری برج‌های ساحلی پرشین کیش

نصراله حاتمی از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان پیشکسوت در جزیره کیش است که در بخش‌های متعددی در آبادانی کیش تلاش کرده است. 

حاتمی در راستای آبادانی و پیشرفت کشور گام‌های متعدد برداشته و افتخارات فراوانی به دست آورده است. این افتخارات در قامت عناوینی همچون مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و مسکن صنایع کیش، صاحب امتیاز شرکت آنای کیش، چایلاق کیش، آذر برین، آذر کوشک آنا، نیک آرش اسپرلوس کیش، هتل آنا در کیش، ساختمان آنا کیش، هتل پنج ستاره آنا در ارومیه، نائب رئیس هیئت‌مدیره پارس لیزینگ، نائب رئیس هیئت‌مدیره جامعه هتلداران و مراکز اقامتی کیش است. 

ازجمله فعالیت‌های وی در بخش عمران نیز می‌توان به احداث کارخانه آسفالت و تعمیرات بیش از هشتاد درصد خیابان‌ها و شهرک‌های صدف، شهرک سحر، شهرک های صنعتی یک و دو، باند و اپرون فرودگاه کیش، احداث آزادراه تهران شمال و آماده‌سازی پانصد هکتار اراضی از شهر پردیس تهران اشاره کرد. در حال حاضر نیز به مدت بیست ماه است که مأموریت تکمیل و اصلاح ساختار و تمام کردن پروژه از طریق سهامداران به وی تفویض شده است. 

در ادامه این مطلب به معرفی مختصری از چند نمونه از این اقدامات می پردازیم:

مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش

مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش توسط نصراله حاتمی و 14 نفر از سرمایه‌گذاران وزین جزیره زیبای کیش تأسیس شد و به شماره 319 در تاریخ 1399/7/16 به ثبت رسید. از اهداف این نهاد اجتماعی نیز می‌توان به اعتلای صنعت ساختمان، رونق کارآفرینی و ایجاد تحرک در صنایع مرتبط با صنعت ساختمان و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای افراد جویای کار و نیز صیانت از نهادهای صنفی و تقویت مدیریت علمی و تشویق سرمایه‌گذاران در صنعت ساختمان و به‌طورکلی نیل به توسعه اقتصادی و اجتماعی اشاره کرد. 

برج ساحلی پرشین


حاتمی رئیس هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری برج‌های ساحلی پرشین کیش است. مجموعه مسکونی برج‌های پرشین در سواحل شمالی جزیره زیبای کیش واقع شده است. این مجموعه در چهار بلوک، شامل 457 واحد در 29 تیپ مختلف قرار دارد. برای 96 درصد واحدها امکان دید مستقیم دریا وجود دارد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این برج ها به عنوان  یک مجموعه مدرن و هوشمند دارای امکانات بسیار پیشرفته مطابق استانداردهای نوین جهانی شامل BMS , BEMS, Smart Home Automation  است. 

برج‌های مسکونی پرشین کیش با کاربری مسکونی مطابق با استانداردهای جهانی در 4 بلوک طراحی شده و دلیل اینکه به این نام، نامگذاری شده، وجود این برج‌ها در کنار ساحل است. یکی از ویژگی‌های معماری این برج‌ها داشتن دید مستقیم به دریا برای 440 واحد و داشتن دید به طلوع و غروب خورشید است. از دیگر امکانات آن می‌توان داشتن سیستم اعلام و اطفای حریق و سیستم‌های مدرن آتش نشانی، سیستم‌های هوشمند ساختمانی در ارتباط با مانیتورینگ داخل و خارج ساختمان، طراحی داخلی و منحصر به فرد داخل واحدها با استفاده از بهترین مصالح اروپایی، خدمات هتلی، کنترل از راه دور واحدها، آرامش بی نظیر ساحل شمالی است.

هتل آنا کیش

هتل آنا کیش‌ در ميدان اميركبير، جنب پاساژ پارس نيك در زمینی به مساحت 8500 مترمربع قرار دارد. این هتل در سال 1377 به بهره‌برداری رسید و در سال 1391 برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان بازسازی شد. ساختمان این هتل در 2 طبقه بناشده است و دارای 68 باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی مناسب است. یکی از ویژگی‌‌های این اقامتگاه موقعیت مکانی آن است که دسترسی آسانی به دانشگاه شریف دارد و به بازار پردیس و مرکز خرید مروارید نزدیک است. این هتل دارای امکاناتی همچون تلوزیون‌های ال ای دی، سیستم‌های سرمایش و گرمایش و تهویه نوین، مینی بار عالی، چای‌ساز و انواع مختلف طعم‌های چای، نسکافه و غیره است.

اخبار مشابه
دسته بندی
جستجو
جستجو در اخبار