درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
اخبار مشابه

نادر کشتکار مدیرعامل میکامال به ‌عنوان رئیس مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش انتخاب شد

نادر کشتکار

نادر کشتکار مدیرعامل میکامال به ‌عنوان رئیس مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش انتخاب شد

نادر کشتکار مدیرعامل میکامال در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۱۶ به‌عنوان رئیس مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش انتخاب شد. این مجمع توسط نادر کشتکار و چهارده نفر از سرمایه‌گذاران جزیره کیش تأسیس شد و به شماره 319 در تاریخ ۱۳۹۹/۷/۱۶ به ثبت رسید. هدف از تشکیل این نهاد اجتماعی، اعتلای صنعت ساختمان، رونق کارآفرینی و ایجاد تحریک در صنایع مرتبط با صنعت ساختمان و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای افراد جویای کار و نیز صیانت از نهادهای صنفی و تقویت مدیریت علمی و تشویق سرمایه‌گذاران در صنعت ساختمان و به‌طورکلی نیل به توسعه اقتصادی و اجتماعی است. 

همانطور که در مقالات پیشین اشاره کردیم، میکامال کیش با مدیریت نادر کشتکار در سال 2020 توسط انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال آفریقا به‌عنوان یکی از 10 مرکز خرید خاورمیانه و شمال آفریقا انتخاب شد. به اعتقاد کارشناسان، مجموعه تفریحی تجاری «میکامال» که عملیات ساخت آن توسط شرکت پارس میکا کیش راهبری و انجام شده است نقطه عطفی در صنعت گردشگری کیش و منطقه خواهد بود. از افتخارات این مجموعه می‌توان به تله کابین میکامال اشاره کرد که تله‌کابین انگلبرگ سوییس در اقدامی ستودنی و شگفت‌انگیز، به دلیل هم‌ترازی و تشابه با تله کابین میکامال کیش، پرچم ایران را به روی کابین‌های خود نصب نمود.

این مجموعه چکیده‌ای از تجربه‌های به‌یادماندنی جزیره‌ی کیش را یک‌جا به بازدیدکنندگان خود هدیه می‌دهد و هر کسی که وارد آن شود، با هر سن و فرهنگ و قومیت و خواسته‌ای، می‌تواند ساعت‌ها بدون خستگی در میان پنج طبقه‌ی تجاری و تفریحی آن زمان بگذراند و از امکانات بی‌سابقه‌ای هم‌چون تله‌کابین، تونل باد، پاتیناژ، آکواریوم، جنگل بارانی و بسیاری خدمات تفریحی و رفاهی دیگر بهره‌مند شود. آکواریوم میکا مال کیش نیز با گنجایش 1.5 میلیون لیتر آب در دو طبقه‌ی اول و دوم قرار دارد که همزمان با افتتاح میکامال کیش در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. 

اخبار مشابه
دسته بندی
جستجو
جستجو در اخبار