درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
اخبار مشابه

محمد احمدپور سرمایه گذار و مدیرعامل پروژه دهکده ساحلی خلیج فارس در کیش

محمد احمدپور

محمد احمدپور سرمایه گذار و مدیرعامل پروژه دهکده ساحلی خلیج فارس در کیش

محمد احمدپور یکی از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان کیش است. مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش نیز  توسط محمد احمدپور  و 14 نفر از سرمایه‌گذاران وزین جزیره زیبای کیش تأسیس شد و به شماره 319 در تاریخ 1399/7/16 به ثبت رسید. از اهداف این نهاد اجتماعی، می‌توان به اعتلای صنعت ساختمان، رونق کارآفرینی و ایجاد تحرک در صنایع مرتبط با صنعت ساختمان و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای افراد جویای کار و نیز صیانت از نهادهای صنفی و تقویت مدیریت علمی و تشویق سرمایه‌گذاران در صنعت ساختمان و به‌طورکلی نیل به توسعه اقتصادی و اجتماعی اشاره کرد. 

 پروژه دهکده ساحلی از سال 1396 به محمد احمدپور واگذار شد و در سال 82 کلنگ احداث این پروژه 215 متری در جزیره کیش با تعریف 5 زون به زمین زده شد. مراحل ساخت پروژه دهکده ساحلی از سال 92 الی 96 متوقف‌شده بود اما درنهایت به ایشان واگذار گردید. تاکنون دو زون راه‌اندازی شده است و زون سوم، چهارم و پنجم در دستور کار قرار دارد. پروژه دهکده ساحلی کیش در قسمت جنوبی جزیره کیش و در کنار تالار بین‌المللی کیش واقع‌شده است. این پروژه یک شهرک 5800 واحدی در یک زمین به مساحت 20 هکتار طراحی و در حال اجرا است. همچنین این شهرک 500 متر از دریا فاصله داشته و در نزدیکی پارک دلفین‌ها قرار دارد. دهکده ساحلی بر پایه استانداردهای یک شهر سالم و منطبق با شرایط اقلیمی خاص و مشتمل بر واحدهای ویلایی تکی و دوبلکس، ساختمان‌های بلندمرتبه، مراکز تجاری، خدماتی و تفریحی است. ویلا سه خوابه دهکده ساحلی کیش پر از ویلاهایی با منظره روبه‌دریاست و ویلا سه خوابه دهکده کیش در سال 1390 ساخته‌شده است.

به گفته محمد احمدپور میزان سرمایه‌ای که در این مدت صرف شده حدود 200 میلیارد است که اکثر مصالح مصرفی تولیدات داخلی درجه‌یک هستند که قابلیت صادرات هم دارند. این پروژه دارای مرکز خرید خدماتی با 22 غرفه و پارکینگی با ظرفیت 300 خودرو بوده که کلیه برندها و سوپرمارکت‌های معتبر در این مرکز خدماتی مستقر خواهند شد. از موارد دیگری که در این در این پروژه در دستور ساخت و اجرای پرو قراردارد فضاهای فرهنگی و آموزشی، کلینیک و درمانگاه پزشکی، کلینیک دامپزشکی، مهدکودک و مدرسه، پارک تفریحی، رستوران، اسکله و مارینا است.

محمد احمدپور چندین سال در زمان جنگ فرمانده گردان بود و بعدها وارد کار ساختمان‌سازی شد و بیش از 30 هزار واحد مسکونی را در کشور ساخت. وی یکی از خیرین به نام است که زندانیان زیادی را آزادکرده است. همچنین تعداد زیادی مدرسه و مسجد در سطح کشور به همت و تلاش وی در امر خیر ساخته‌شده است. از سوابق ایشان می‌توان به موارد زیر شاره کرد: سرمایه‌گذاری تجار خلیج‌فارس کیش به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره، مجمع توسعه نوآوری سازندگان کیش به‌عنوان اعضای علی‌البدل، خیریه بهشت سبلان به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره، آریا پندار کیش به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره، سهامی تجار کیش به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره، آریا پندار آترا به‌عنوان نائب رئیس هیئت‌مدیره رخام سازه یزد، راه و سازی امیر سازه اشنار، مهندسی تدبیرگران توسعه شهر پایدار است.

 

اخبار مشابه
دسته بندی
جستجو
جستجو در اخبار