درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار

شرکت احیا استیل فولاد بافت به ‌عنوان یکی از صد سازمان برتر در دومین جشنواره ملی 100 واحد مشتری مدار انتخاب شد

شرکت احیا استیل فولاد بافت

شرکت احیا استیل فولاد بافت به ‌عنوان یکی از صد سازمان برتر در دومین جشنواره ملی 100 واحد مشتری مدار انتخاب شد

شرکت احیا استیل فولاد بافت بر اساس رأی هیات داوران به‌عنوان یکی از صد سازمان برتر در دومین جشواره ملی 100 واحد مشتری مدار انتخاب و به دلیل توجه به مشتری مداری و اهتمام جلب رضایت مشتریان با استفاده از ظرفیت‌های ارتباطی و با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی‌های انجام‌شده، نشان ویژه و لوح برتر این جشنواره را به خود اختصاص داد.

توجه ویژه شرکت احیا استیل فولاد بر پیشبرد مسئولیت‌های اجتماعی یکی از دلایلی بود که این شرکت در حوزه پیشبرد مسئولیت‌های اجتماعی در سال 1399 توانست کارنامه درخشانی را از خود به یادگار بگذارد.

در مراسم دومین دوره برگزاری جشواره ملی 100 واحد تأثیرگذار که در مرکز همایش بین‌المللی رایزن برگزار شد، شرکت احیا استیل فولاد به دلیل توجه به مؤلفه‌هایی مثل ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان، عملکرد مناسب و بهینه، سرعت عمل در پاسخگویی به مشتریان و رفع نیازمندی آنان، ارتقای سطح کیفی محصولات و صداقت در کار جزو 100 شرکت برتر شناخته‌شده است.

کارخانه احیا استیل فولاد با مشارکت و سرمایه‌گذاری شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان در زمینی بالغ‌بر 612 هکتار، بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید آهن اسفنجی با ظرفیتی بالغ بر 800 هزار تن در سال است. فاز نخست این شرکت تا قبل از واگذاری به بخش خصوصی، دارای 30 درصد پیشرفت فیزیکی بود و بعد از واگذاری به بخش خصوصی 90 درصد پروژه پیش رفت و در پایان سال 1397 به بهره‌برداری رسید. فاز دوم نیز با تولید سالیانه 25 میلیون تن گندله به بهره‌برداری رسید. در حال حاضر 250 نفر مستقیم و حدود 2500 نفر به‌طور غیرمستقیم در این مجموعه مشغول به کارشده‌اند.

مجتمع فولاد بافت توانسته در حوزه تولید آهن اسفنجی پس از ارزیابی کیفیت شرکت کمپانی لیا و پیروی از استانداردها و دستورالعمل‌های ایزو 10002 تأییدیه خود را دریافت کند.

اخیراً شرکت فولاد بافت موفق شد استانداردهای خود را به سطح ایزو 10004 ارتقا دهد که این سطح از سری استانداردهای ایزو 10000 است که مربوط به‌اندازه گیری رضایت مشتری و راهنمای استقرار فرآیندهای پایش است. کسب اطلاعات از ایزو 10004 مطمئناً می‌تواند باعث افزایش رضایت مصرف‌کنندگان و دستیابی به اهداف عالیه سازمان منجر گردد.

در ادامه به بررسی کارنامه درخشان شرکت احیا استیل فولاد بافت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در سال 99 می‌پردازیم. یکی از فعالیت‌های این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در شرایط کرونا در جهت تجهیز بخش عفونی بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص) در شهرستان بافت برای خدمت‌رسانی به بیماران شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه بوده است. این فعالیت شامل مبلغ 100 میلیارد ریال، خرید کیت‌های آزمایشگاهی و برخی از لوازم پزشکی و تجلیل از خدمات پرستاران و پزشکان با تقدیم هدایا بوده است.

فعالیت دیگر این شرکت نیز در حوزه مسئولیت اجتماعی بوده که می‌توان به پخت و توزیع 12 هزار بسته مواد غذایی گرم بین نیازمندان، احداث ساختمان موردنیاز در مجتمع فرهنگی روستای قنات ملک (رابر) زادگاه شهید حاج قاسم سلیمانی، تهیه  و پخش 2400 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان‌ها، کمک مالی به کارکنان شرکت در مناسبت‌های مختلف، ثبت‌نام و پیگیری تهیه زمین باهدف احداث ساختمان مسکونی کارکنان و همچنین تجلیل و تکریم از خانواده شهدا و ایجاد زمینه اشتغال‌زایی برای فرزندان ایثارگر و جذب 30 درصد از آنان در بخش‌های مختلف کارخانه اشاره کرد.

 

دسته بندی
جستجو
جستجو در اخبار