درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
اخبار مشابه

حسین رباطی به عنوان نایب رئیس مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش انتخاب شد

حسین رباطی

حسین رباطی به عنوان نایب رئیس مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش انتخاب شد

حسین رباطی با ایفای نقش در پروژه‌هایی از قبیل مرکز تجاری کیش، برج‌های طلایی کیش، مجتمع اداری خدماتی، کوروش کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۱۶ به عنوان نایب رئیس مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش انتخاب شد. این مجمع توسط چهارده نفر از سرمایه گذاران جزیره کیش تأسیس شد و به شماره 319 در تاریخ ۱۳۹۹/۷/۱۶ به ثبت رسید. هدف از تشکیل این نهاد اجتماعی، اعتلای صنعت ساختمان، رونق کارآفرینی و ایجاد تحریک در صنایع مرتبط با صنعت ساختمان و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای افراد جویای کار و نیز صیانت از نهادهای صنفی و تقویت مدیریت علمی و تشویق سرمایه گذاران در صنعت ساختمان و به طور کلی نیل به توسعه اقتصادی و اجتماعی است. 

حسین رباطی در سال ۱۳۸۳ با حمایت‌های سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط، باهدف عمران و آبادانی جزیره کیش اقدام به خرید قطعه زمینی در نواحی ساحلی نمودند و پروژه مسکونی بسیار زیبا به نام برج‌های طلایی با ۵۴۶ واحد مسکونی که ترکیبی از سوییت و آپارتمان است، طراحی کردند.

 برج های طلایی کیش در نواحی ساحلی، سیاحتی جزیره زیبای کیش بین میدان مرجان و پارس در ۴۰۰ متری دریا قرار دارد. مساحت این برج ۵۷۰۰۰ مترمربع بوده و از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن می‌توان دو استخر روباز مشرف‌به دریا، یک استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی، سالن بدن‌سازی، سالن بیلیارد، رستوران و کافی‌شاپ نام برد. همچنین شامل خدمات عمومی دیگر مانند بانک، آژانس هواپیمایی، تاکسی، سوپرمارکت، مهدکودک، سرویس و سالن اجتماعات همایش، لابی مرکزی با طراحی خاص، طراحی فضای سبز و غیره است. شروع فرایند ساخت برج‌های طلایی کیش از سال ۱۳۹۰ آغاز شد و در مهرماه سال ۱۳۹۴ آماده بهره‌برداری شد. به علت بالا بودن واحدها در هر بلوک، طراحی سیستم‌های درب بازکن بلوک‌ها با استفاده از سیستم کدینگ است. 

در کلیه بلوک‌ها امکان ارتباط آن‌ها با یکدیگر، نگهبانی و اپراتور تأسیسات بلوک فراهم بوده و علاوه بر ارتباط تصویری پنل درب ورودی با آیفون طبقات، یک دستگاه دوربین مداربسته تصاویر مربوط به لابی بلوک‌ها را به آیفون واحدها منتقل می‌کند. از امکانات عمومی و رفاهی پروژه می‌توان سالن اجتماعات، سالن ورزشی مجهز، سرویس بهداشتی و رختکن را نام برد که در طبقه همکف هر بلوک قرار دارد و همه ساکنین می‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین هریک از بلوک‌ها دارای یک لابی بسیار زیبا، تجهیز و مبله است و از دیگر امکانات این مجموعه وجود ۳ یا ۴ طبقه پارکینگ در هر بلوک است که پارکینگ مورد نیاز ساکنین را فراهم می‌کند. برج‌های طلایی کیش در هر بلوک مجهز به آسانسور نفربر، باربر و پله اصلی و اضطراری است.

اخبار مشابه
دسته بندی
جستجو
جستجو در اخبار