درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
اخبار مشابه

بازدید مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد از تله کابین میکامال کیش

تله کابین میکامال

بازدید مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد از تله کابین میکامال کیش

حمیدرضا مومنی، مشاور رئیس‌جمهور به همراه جعفر آهنگران، سرپرست منطقه آزاد کیش از ایستگاه تله کابین میکامال کیش که روزهای آخر آماده‌سازی خود را طی می‌کند، بازدید کردند. 

تله‌کابین میکا کیش طی یک‌روند فنی مهندسی و پیچیده توانسته است یکی از ایستگاه‌های خود را بر روی یک سازه بنا نهد، طوری که ضربه و شوک حرکت کابین‌ها به سازه اصلی سرایت نکند. سازه اول این تله‌کابین بر بالای طبقه چهارم در ارتفاع حدوداً 30 متری قرارگرفته است.

شرکت پورش دیزاین که طراح اصلی این تله‌کابین است، بیست کابین به ظرفیت هرکدام هشت نفر و دو کابین VIP با ظرفیت هرکدام چهار نفر به اجرا گذاشته است. این تله‌کابین مسافتی سه کیلومتری را از اسکه ساحلی، در طول خلیج‌فارس به پشت‌بام مرکز تفریحی، تجاری میکامال می‌پیماید که این رفت‌وآمد 18 دقیقه به طول می‌انجامد. شرکت آراد به‌عنوان شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد بر راه‌اندازی تله کابین‌ میکا نظارت دارد که پس از آزمایش مسیر و صدور گواهی استاندارد، این مجموعه آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران خواهد بود.

مسئولیت نگهداری فنی و ایمنی این مجموعه بر عهده شرکت پیمانکاری نیکا توسعه کابل راه کیش است. مسئولیت کلی راه‌اندازی تله کابین میکا نیز بر عهده شرکت BMF است که دراین‌بین دوره‌های آموزشی لازم را برای کادر فنی این مجموعه برگزار می‌کنند. با راه‌اندازی این تله کابین به‌طور مستقیم 80 نفر و با بهره‌برداری از مجموعه میکامال کیش 4000 نفر فرصت شغلی خواهند یافت.

از امکانات بارز این تله کابین می‌توان به نورپردازی داخلی و خارجی در تاریکی شب، پخش موسیقی، سیستم‌های خنک‌کننده، نمایشگرهای تبلیغاتی و ارتباط بی‌سیم با ایستگاه اشاره کرد. در این مجموعه کابین‌های 8 نفره برای خانواده‌ها و گروه‌های چند نفره استفاده‌شده و کابین‌های VIP‌ مختص کسانی است که به دنبال صرف زمان بیشتری در تله‌کابین و استفاده از امکانات مضاعف همچون رایانه‌ی دستی (iPad)، اینترنت بی‌سیم و پذیرایی هستند.

 

اخبار مشابه
دسته بندی
جستجو
جستجو در اخبار