درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش پست
صفحه قوانین و مقررات
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower

ویرایش تصویر

Picture
تایید
بازگشت
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها اخبار
اخبار مشابه

ابوالفضل ملک لو مدیر عامل شرکت کیش سازان و مرکز تجاری کیش

ابوالفضل ملک لو

ابوالفضل ملک لو مدیر عامل شرکت کیش سازان و مرکز تجاری کیش

ابوالفضل ملک لو مدیر عامل شرکت کیش سازان و مرکز تجاری کیش ، رئیس هیئت ‌مدیره شرکت فن آوری اوج اندیشه کیش، رئیس هیئت‌ مدیره شرکت کیش سریر است. مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش نیز  توسط مهندس ابوالفضل ملک لو و 14 نفر از سرمایه‌گذاران وزین جزیره زیبای کیش تأسیس شد و به شماره 319 در تاریخ 1399/7/16 به ثبت رسید. از اهداف این نهاد اجتماعی، می‌توان به اعتلای صنعت ساختمان، رونق کارآفرینی و ایجاد تحرک در صنایع مرتبط با صنعت ساختمان و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای افراد جویای کار و نیز صیانت از نهادهای صنفی و تقویت مدیریت علمی و تشویق سرمایه‌گذاران در صنعت ساختمان و به‌طورکلی نیل به توسعه اقتصادی و اجتماعی اشاره کرد.

ملک لو فعالیت خود را درزمینه ساختمان‌سازی از سال 76 در منطقه آزاد کیش آغاز کرد. وی تا سال 67 مسئول شبکه دیتا، نصب و نگهداری تجهیزات در جزیره زیبای کیش بود و از سال 76 به حرفه بازگانی و واردات لوازم صوتی و تصویری ورود کرد اما به دلیل علاقه‌اش به کارآفرینی، از سود فراوان واردات چشم‌پوشی کرد و وارد عرصه‌ای شد که بیشترین حجم کارآفرینی را داشته باشد.

ابوالفضل ملک لو به همراه یکی از دوستانش از سال 70 وارد کار تجارت شد و ماهیانه 4 میلیون دلار واردات کالا داشتند که با پشتوانه ملی و طبق قراردادی که بسته بودند، یک‌سوم سود حاصله به مهندس ملک لو و دوسوم آن به همکارش تعلق می‌گرفت.

 وی با همراهی مدیرعامل وقت سازمان منطقه آزاد کیش به ساخت بازار مرکز تجاری اقدام کردند. 

بازار مرکز تجاری كيش با حدود 470 واحد تجاری و چندين کافی‌شاپ و فست فود به لحاظ فضای خريد بزرگ‌ترين مركز خريد جزيره كيش محسوب می‌شود. اين بازار در سال 1379 در زمينی به مساحت 11000 مترمربع و در سه‌طبقه به بهره‌برداری رسيده است. این بازار در خیابان فردوسی، بعد از تقاطع پروین اعتصامی واقع شده است. در این بازار انواع کالا اعم از پوشاک، لوازم‌آرایشی، کفش و کیف، مواد خوراکی، زیورآلات، عینک و ساعت، لوازم‌خانگی، لوازم صوتی و تصویری، موبایل و تجهیزات رایانه‌ای وجود دارد. در کنار این کالاها، در این مرکز خرید گردشگران می‌توانند نمایندگی رسمی بسیاری از برندهای خارجی تولید پوشاک و لوازم‌خانگی را در این بازار پیدا کنند. این مرکز خرید دارای 4 طبقه بوده و زیربنایی در حدود 16600 مترمربع دارد. بازار مرکز تجاری کیش از نظر جغرافیایی در بهترین موقعیت قرار دارد چراکه گردشگران علاوه بر رفتن به این بازار می‌توانند از بقیه مراکز خرید که در نزدیکی آن قرار دارد دیدن کنند. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این مرکز خرید طراحی نمای بیرون ساختمان و استفاده از هنر نورپردازی به شیوه‌ای کاملاً حرفه‌ای است. در این بازار هر شب قرعه‌کشی به‌صورت زنده و رأس ساعت 10 برگزار می‌شود که هیجان را برای مسافران به ارمغان می‌آورد.

ابوالفضل ملک لو با گرفتن مجوز ساخت نیروگاه، برق مجتمع را از نیروگاهی که خودش احداث کرده بود تأمین می‌کند. نیروگاه مجتمع تجاری در مدت 8 سال فقط 4 دقیقه دچار قطعی برق شد.

وی در رشته سوارکاری نیز به مدت 25 سال فعالیت کرد و چندین سال رئیس هیات سوارکاری استان تهران بود، هم‌اکنون نیز در چیتگر باشگاه سوارکاری دارد که مجموعه بسیار کاملی بوده و فضای اقامتی و تفریحی دارد.

اخبار مشابه
دسته بندی
جستجو
جستجو در اخبار