درخواست شما با مشکل مواجه شد
یک لحظه درنگ کنید
گزارش
گزارش خود را از بین موضوعات موجود انتخاب نمایید

follower
کمپین
بوم گردی هتل رستوران جاذبه سوغات و صنایع‌دستی غذای محلی سفرنامه‌ها
به کجا می‌روید؟
غذای محلی
رستوران
جاذبه
اقامتگاه
بوم گردی
طبیعت گردی
سفرنامه
سوغات و صنایع‌دستی
کوچیتا

تازه‌های کوچیتا

مسجد جامع اردستان

ایران عزیزمون پر از مساجدی هست همچون مسجد جامع اردستان که نمونههای بی نظیری از معماری و هنر و رنگ و ریتم هستن و از این نظر بسیار غنی هستیم.

روستای شادکام

روستای شادکام يكی از روستاهای ييلاقی و خوش آب وهوای بافق محسوب میشه كه در فاصله 48 كيلومتری جنوب شرقی بافق و در دره‌ای كوهستانی قرار دارد.

قلعه خورمیز

قلعه خورمیزکه دردوره ساسانی ساخته شده است، در 3 کیلومتری جنوب غربی مهریز قرار دارد و روی صخره ای از رشته کوه‏های شیرکوه و در روستای خورمیز از محلات مهریز

خانه مرتاض

خانه مرتاض معماری زیبایی دارد و مایه‌ی افتخار هر ایرانی است. در ساخت این خانه قاجاری همه عناصر معماری به زیبایی به کار برده شده است

هتل باغ مشیرالممالک

هتل باغ مشیرالممالک اولین هتل باغ ایرانی که مربوط میشه به دوره‌ی قاجاری. معماری و تجهیزات کاملا سنتی هست و این باغ قدیمی 1300 متر مساحت دارد.

روستای خرانق

روستای خرانق با بافت قدیمی وتاریخی دراستان یزد قرار دارد. روستای خرانَق در ناحیه کوهستانی استان یزد قرار دارد، به همین علت آب‌وهوای خنک‌تری

قالی همدان

قالی همدان اسم‌های مختلفی دارن که از بین اون‌ها، پنج چارک و دوزرعی طرفدارهای زیادی پیدا کردن. شاید کمتر شنیده باشید که قالی‌های این شهر هم معروف هست.

آبگینه شیشه‌ای

از صنایع معروف همدان؛آبگینه شیشه‌ای یکی از زیباترین عناصر طبیعت است که هنرمند‌های خلاق همدان اون رو به شکلی زیبا طراحی و خلق میکنند.

منبت کاری روی چوب

منبت کاری روی چوب از قدیم در ایران مرسوم بوده و درکتیبه‌هایی که از خزانه‌ی داریوش در تخت جمشید باقی مونده، نشون میده که این هنر چقدر قدیمی است.

روستای حیران گیلان

روستای حیران گیلان فوق العاده زیبا و دیدنی است که هر ایرانی حداقل برای یک بار هم که شده باید دیدن روستای حیران با همه مناظر دیدنی رو تجربه کرده باشه.

بشینیم
برنامه ریزی کنیم
سفر کنیم
بخندیم
با هم
کمپینگ
رفتینگ
جنگل نوردی
سافاری

تهران

قشم

میبد

همدان

کیش

شیراز

کاشان

بیش از 250
مقاله
بیش از 307
دوست
بیش از 768
نظر
بیش از 222
غذای محلی
بیش از 175
سوغات
بیش از 175
صنایع‌دستی
بیش از 1471
جاذبه
بیش از 912
رستوران
بیش از 1457
اقامتگاه
بیش از 1216
بوم گردی
کوچیتا

مراکز خرید